Përfundon pjesa e parë edhe në Suharekë, ky është rezultati në ndeshjen Ballkani – Feronikeli

Ballkani dhe Feronikeli e kanë mbyllur pjesën e parë në ndeshjen e sotme në Superligë.

Pas 45′ minutave rezultati është 0 me 0.

Të dy skuadrat kanë pasur disa raste të mira, por që golat nuk kanë ardhur ende.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT