Përfundon dueli Ballkani-Drenica

Kanë përfunduar ndeshjet e ditës së sotme në Superligën e Kosovës.

Drenica është mposhtur me rezultat 2 me 1 nga Ballkani në Suharekë..

Arbër Hoxha dhe Jashanica shënuan dy golat për skuadrën e Bledi Shkëmbit. Kurse, Rugova shënoi golin e vetëm në fund për Drenicën.

Ishte një fitore e madhe nga “Xhebrailat” që rikthehen fuqishëm në garën për titullin kampion, kurse Drenica rrezikon të bie nga Superliga.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT