Përforcimi i Barcelonës nuk do t’i pëlqej tifozëve të Kosovës

Skuadra e Barcelonës është afër transferimit të mbrojtësit serb të Chelseat, Brasnilav Ivanovic përcjell Zëri.info.

Ivanovic ka humbur vendin në formacionin bazë te londinezët dhe pritet të largohet nga Premerliga.

Këtë po mundohet ta shfrytëzoj Barcelona, që është në kërkim të një mbrojtësi krahu pasi nuk është i kënaqur me paraqitjet e Aleix Vidal.

Sipas mediave spanjolle drejtuesit e Barcelonës tashmë kanë filluar kontaktet me lojtarin serb.

Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT