Perez: Eliminimi do të na bëj më të fortë

 

Presidenti i Realit, Florentino Perez, ka thënë se eliminimi i Realit, do ta bëjë më të fortë skuadren e tij duke premtuar një rikthim të shpejtë.
“Nuk është një ditë e lumtur për Real Madridin. Tifozët janë të zhgënjyer, por ky eliminim do të na bëjë më të fuqishëm dhe të punojmë më shumë”, ka thënë Perez.
Një pjesë e tifozëve madrilene kanë kërkuar shkarkimin e Perezit, duke e cilësuar atë fajtorin kryesor te Reali për dështim në këtë sezon.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT