Për Xavin finale dhe rekord!

 

Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka arritur një rekord në Ligën e Kampionëve. Ai është bërë lojtari i parë që regjistron 150 paraqitje në këtë kompeticion. E ku ka më mirë për të, rekord dhe finale brenda një ndeshje!
- Advertisement -

MË TË FUNDIT