Artistët e mirënjohur shqiptarë Ramadan Krasniqi-Dani, Burak Vehapi, Valoni, Gjoni dhe Osmani kanë publikuar këngën e re.

Kënga titullohet “Për ty Kosovë” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për muzikën është përkujdesur Valdrin Abazi, ndërsa producent është “VDsounds”.

Kënga është publikuar në YouTube dhe ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/