Për një vendparkim, plagoset nëna me të birin e saj

Një konflikt për vend parkimi ka përfunduar në plagosjen e nënës dhe të birit, mbrëmjen e sotme, në lagjen nr.12, në Durrës, transmeton Gazeta Sinjali.

Autori i plagosjes, Erges Juba, i cili plagosi me armë zjarri 23-vjeçarin Flamur Çerma, së bashku me nënën e tij është arrestuar, njoftojnë burime të Panorama.al.

Mësohet se në vendngjarje ka qenë Erges dhe Zyber Juba, vëllezër mes tyre, të cilët fillimisht janë goditur me sende të forta, e më pas kanë nxjerrë armën dhe kanë qëlluar në drejtim të nënë e bir.

Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia është duke vijuar hetimet për ngjarjen.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT