Për mesfushorin turk interesohen katër klube

Për mesfushorin turk, Arda Turan, duket se “martesa” me Atletico Madridin ka përfunduar, pasi ka pranuar publikisht se katër klube po interesohen për të, dhe në momentin që arrihet ndonjë marrëvdeshje, do ta bëj publike.

“Tashethemet rreth të ardhmes sime nuk janë të sakta. Agjenti im është në kontakt me 3-4 klube. Unë do t’ju informoj juve, nëse arrihet ndonjë marrëveshje”, ka shkruar turku në Instagram.

PSG, Milan dhe Barcelona janë tri klubet më të interesuar për shërbimet e mesfushorit turk./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT