Penallti e turpshme në ndeshjen Greqi – Kosovë, por Aro Muric është aty, nuk ka gol

Kanë kaluar 20 minuta në stadiumin olimpik të Athinës.

Greqia ka fituar penallti, që shumë lehtë mund ta themi se ishte e turpshme, pasi kontakti thuajse nuk ekzistoi fare.

Megjithatë, Muric ishte aty dhe e priti 11-metërshin.

Më poshtë edhe rasti:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT