Pau Gasol bëhet baba, emrin fëmijës ja lë si të vajzës së vdekur të Kobe Bryant

Basketbollisti i njohur, Pau Gasol sot është bërë baba i një vajze.

Ai ka njoftuar që vajzën e tij e ka emëruar, Elisabet Gianna Gasol, transmeton Indeksonline.

Gianna ishte emri i vajzës së vdekur të Kobe Bryant. Në këtë vit, basketbollisti, Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë pas një aksidenti me helikopter.

Bryant dhe Gasol ishin bashkëlojtar dhe kishin miqësi tejet të ngushtë me njëri-tjetrin./Indeksonline/Gianna Bryant, 13, dies in helicopter crash with father Kobe Bryant

Gianna dhe Kobe Bryant
- Advertisement -

MË TË FUNDIT