Pasuria 11.3 milionë dollarë e Mac Millerit do të ndahet mes miqve dhe familjes së tij më të ngushtë

Pasuria e Mac Millerit është zyrtarizuar dhe reperi kishte një vlerë prej 11 milionë dollarëve, e cila do të ndahet mes miqve dhe familjes së tij më të ngushtë.

Dokumente të reja ligjore tregojnë se pasuria e Mac është vlerësuar plotësisht në rreth 11.3 milionë dollarë, përfshirë pronën e tij personale dhe paratë e gatshme në dorë.

Disa nga miqtë e Mac do të marrin një shumicë të madhe të sendeve të tij – përfshirë shumë bizhuteri dhe sende të tjera të lezetshme – ndërsa nëna e tij, babi dhe vëllai do të marrin pjesën tjetër.

Sipas dokumenteve, të marra nga TMZ, besimi i Mac la udhëzime të posaçme për t’i dhënë Bryan Johnson të gjithë veshjen dhe elektronikën e tij, konkretisht … TV, laptop, iPads, etj. Një tjetër mik i tij me emrin Q Chandler-Cuff po merr më shumë se 20 copa bizhuteri … vlerësuar në disa dhjetëra mijëra dollarë.

Shoku i tij, Dylan Rectenwald, do të marrë të gjitha instrumentet dhe pajisjet muzikore.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com