Pasi u raportua së vëllai rrahu gruan, njëra nga motrat Mustafa bëhet nervoz dhe shan gazetaren

Gjatë mbrëmjes së djeshme dhe ditës së sotme në media u raportua se vëllai i Motrave Mustafa, Liridoni, është denoncuar nga gruaja e tij për shkak të dhunës.

Burime të “Indeksonline” kanë bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se është rrahur nga burri i saj, teksa të njëjtat burime thonë se ai është vëllai i motrave Mustafa dhe po i njëjti është ndaluar në mbajtje nga policia për 48 orë.
Gjatë ditës së sotme, “Indeksonline” ka publikuar një audio-incizim, ku sipas tyre në redaksinë e medias ka telefonuar Lulja, njëra nga motrat Mustafa duke përdorur gjuhë kërcënuese e të ulët, madje nuk i ka kursyer as të sharat.

“Marre duhet me ju ardhë për klikime me bo këso gjeste, muta, muta. Ta q* bota nanën, ta q*…”, ishte gjuha banale e Lules.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT