Pas zhurmës për një fejesë të mundshme, Rita heq unazën

Rita Ora është fotografuar kësaj radhe pa unazë.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, së fundmi ka ngjallur dyshime për një fejesë të mundshme, shkruajnë mediat e huaja.

Kjo pasi mbante një unazë diamanti në gisht, mirëpo së fundmi i ka habitur të gjithë me veprimin e saj.

Gjatë ditës së sotme ajo është parë së bashku me një mike në rrugët e Notting Hill, teksa shihej me veshje sportive dhe në sy ra se nuk e kishte më unazën.

Sa i përket jetës private Rita dhe Romain kanë filluar lidhjen e dashurisë për disa muaj, teksa edhe pushimet verore i kanë kaluar së bashku.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT