Pas Tiranës, ‘Panairi i Librit’ nga nesër në Tetovë

Panairi i Librit, “Tetova 2015” do të mbahet nga dita e nesërme (17 nëntor) dhe deri më 21 nëntor 2015. Kështu ka bërë të ditur Shoqata e Botuesve Shqiptar.

Ky është panairi i 14 i librit shqip, që mbahet në Qendrën e Kulturës në Tetovë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT