Kosovarja Kleofina Pnishi shumë e suksesshme në botën e modës, tashmë po tregon talentin e saj edhe në muzikë.

Pas artisteve të famshme shqiptare në botë si Rita Ora, Dua Lipa e Beba Rexha, Kleofina është një emër tjetër që ka arritur të depërtojë suksesshëm në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Ajo ka sjellë këngën dhe klipin e këngës Better Everyday.