Pas puthjeve, tani vjen një fyerje e rëndë nga një tifoz holandez ndaj gazetarit shqiptar

Finalja e parë dhe historike e Ligës së Konferencës do të zhvillohet sonte në “Air Albania Stadium”.

Në finale do të përballen Roma dhe Feyenoordi, shkruan Gazeta Express.

Sot gjatë ditës një moment i pakëndshëm i ka ndodhur një gazetar shqiptari, i cili po merrte prononcime nga tifozët e klubit holandez.

Një tifoz i Feyeenordit ka fyer rëndë gazetarin, teksa video tashmë është bërë virale në rrjetet sociale.

Kujtojmë se finalja mes Romës dhe Feyenoordit do të zhvillohet nga ora 21:00. /Gazeta Express/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT