Pas ndarjes së Alvisës me Bashkimin, nuk mungojnë kunjat nga ish-konkurrentët

Alvisa dhe Bashkimi ishin çifti i parë që doli nga sezoni i tretë emisioni të dashurisë “Për’puthën”, pas shumë sakrificave, dinamikave dhe skandaleve që ndodhën midis tyre.

Ditën e djeshme, Bashkimi deklaroi ndarjen e papritur nga Alvisa.

Përveç Hysenit, i cili reagoi me një postim në rrjetin social “Instagram”. Pas pak minutash disa ish-konkurrentë tjerë filluan të hidhnin kunja drejt tyre.

“Mbaroi ë? Pa ekzistuar diçka, s’ka se si përfundon”, shkroi Ritvana

“Uaa kush është ndarë?”, shkroi Antonia.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT