Pas ndarjes nga bashkëshorti, Nora Istrefi në formë dhe e lumtur si asnjëherë më parë

Nora Istrefi ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur, e krejt kjo q% pas lajmit për ndarjen nga Robert Berisha, shkruan GazetaBlic.

Çifti i cili tashmë kanë dhe vajzën Renee, duket se janë ndarë në mënyrë tejet paqësore me njëri-tjetrin.

Tani Nora Istrefi ka disa ditë që së bashku me Renee ndodhen për pushime, e nga atje po publikojnë pamje të ndryshme.

Ka qenë vet Nora ajo që ka pozuar bashkë me vajzën e saj, ndërsa shfaqen të lumtura në plazh./GazetaBlic

Video Player

00:00
00:06
- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT