Albulena Haxhiu po kalon një fund javë të këndshme me bijtë e saj.

Pas shkarkimit nga detyra si Ministre e Drejtësisë, Albulena Haxhiu po kalon kohën e lirë me djemtë e saj, shkruan lajmi.net.

Ish- ministrja ka publikuar një fotografi së fundmi në profilin e saj në Facebook ku shfaqet e lumtur pran Malit dhe Tomorrit teksa shijojnë kohën e mirë në një nga kafiteritë e Prishtinës.

Kujtojmë se Albulena është e martuar me Alban Krasniqin prej vitit 2012 dhe janë prindër të dy fëmijëve. /Lajmi.net/

Posted by Albulena Haxhiu on Friday, June 5, 2020