Pas kaq vjetësh zbulohet një detaj tepër interesant i serialit ‘Pasionet e fshehta’

‘Pasionet e fshehta’ është një nga serialet më të ndjekura latine.

Ndonëse u transmetua vite më parë, seriali në fjalë vazhdon të jetë i freskët në memorien e publikut shqiptar, shkruan Syri Kosova.

Pas kaq shumë vjetësh, është zbuluar një detaj interesant i kësaj serie.

Juan David quhet foshnja që ishte djali i aktorëve që aktruan Huanin dhe Normën.

Por, në realitet, ‘Juan David’ që ishte një foshnje mashkull në serial, në jetën reale është vajzë dhe quhet Gabriela García dhe tashmë është bërë një vajzë shumë e bukur.

Nëse i krahasojmë fotot, vërehet se sa shumë ngjan me kohën kur ishte e vogël.ImageImageImage

- Advertisement -

MË TË FUNDIT