Pas humbjes nga Franca, Mavraj poston këtë fotografi (foto)

 

Mbrojtësi kuqezi, Mërgim Mavraj, ka postuar një fotografi në profilin e tij me mbishkrimin se ndihet krenar që është pjesë e kësaj skuadra.

Për Supersport ai ka thënë se ekipi nuk pati fat dhe në ndeshjen e radhës mund ta rikuperojmë këtë sfidë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT