Pas finales së Kupës së Amerikës, kapet me dy vajza lakuriq në shtrat (FOTO)

Në një skandal seksual raportohet se është përfshirë arbitri që gjykoi finalen e Kupës së Amerikës mes Kilit dhe Argjentinës.

Braziliani Heber Lopes, është fotografuar në dhomën e hotelit me dy vajza kiliane, të cilat kanë dalë në një foto lakuriq.

Gjatë arbitrimit të finales, Lopeska akorduar dy kartona të kuq si dhe është kontestuar për një gjykim të dobët.

11111

- Advertisement -

MË TË FUNDIT