Parlamenti i Zvicrës ngritët në këmbë dhe me duartrokitje për Vjosa Osmanin

U.d. e presidentes, Vjosa Osmani është mirëpritur nga Parlamenti i Zvicrës.

“Të nderuar me pritjen e bërë nga Këshilli Kombëtar (Parlamenti) i Zvicrës për delegacionin tonë në mbledhjen plenare të këtij Këshilli. Të nderuar me pritjen e bërë nga Këshilli Kombëtar (Parlamenti) i Zvicrës për delegacionin tonë në mbledhjen plenare të këtij Këshilli”, ka shkruar ajo. /Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT