Para pak ditësh i ndërroi jetë babai, Big Mama vjen me fjalim emocionues për të

Big Mama para pak ditësh e humbi personin më të shtrenjtë në jetën e saj, shkruan Gazeta Publiciteti/

Babai i Besianës ndërroi jetë, e siç e quan këngëtarja dashuria e parë dhe e fundit në postimin e saj i cili i ka përlotur të gjithë ndjekësit e saj.

Besiana ndër të tjera shkruan me shumë emocione edhe këto rreshta për të atin e saj tashmë të ndjerë të cilit i premton se do ta vazhdoj rrugën e saj ashtu siç e kishte edukuar ai dhe siç kishte trashëguar humorin e tij.

Ja dhe shkrimi i saj i plotë në përkujtim të babait./Gazeta Publiciteti/

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT