Para pak çasteve një Golf 2 përfshihet nga flaka në Komoran (Video)

Para pak çasteve në Komoran të Drenasit, një veturë Golf 2 është përfshi nga flaka. Ende nuk dihen shkaqet se si erdhi deri te kjo, mirëpo bëhet e ditur se makina ende është duke u djegur. Sipas burimeve të Drenica Press-it  Polica dhe zjarrfikësit ende nuk kanë mbërrit në vend ngjarje.

Vetura është ende duke u djegur.

Një lexues i drenicapress.info na dërgoj këtë video ku mund të shihet vetura duke u djegur. /drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT