Panik në Texas: Tornadoja gjigante shkatërron çdo gjë

Një tornado gjashtë kilometërshe e ka goditur veriun Texasit, një erë e fuqishme dhe një breshër shumë i madh u ka shkaktuar dëme të mëdha popullatë e për sot atje është paraparë një mot edhe më i lig. Më shumës e 30 mijë veta kanë mbetur pa rrymë.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT