Santiago Borja ka punuar si pilot për vite me radhë. Kjo do të thotë se ai ka parë pamje mjaft të pabesueshme.

Por për të mirë, ai na ka bekuar të gjithëve me një shikim nga brenda në kabinë duke shkëmbyer fotografi befasuese të qiellit, teksa realizohet flurimi, transmeton Indeksonline.

Piloti ka arritur të kapë edhe qendrën e stuhive, rrufe dhe dridhje të qyteteve nën re.

Tani këto fotografi ai i ka bashkuar në një libër të quajtur ‘Pilotët e Stuhisë’.

Më poshtë keni disa prej tyre: