Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Kamuna në Cërrik, ku dy makina janë përplasur ashpër mes tyre e për pasojë ka mbetur i vdekur një person dhe dy të tjerë janë plagosur.

Një prej makinave është përpjekur të evitojë një karrocë dhe është përplasur me makinën tjetër e cila po vinte me shpejtësi. Ende nuk janë mësuar identitetet e të plagosurve dhe i vdekuri, teksa në aksident ka ngordhur dhe gomari që tërhiqte karrocën.

Pamjet u publikuan nga top channel./Express