Pamje tmerruese: Infermierja goditet dhe shkelet nga një ekskavator derisa po kalonte rrugën

Një infermiere 61-vjeçare nga Brooklyni u shtyp për vdekje nga një ekskavator, derisa ajo po kalonte rrugën në New York.

Një video e publikuar nga “Daily Mail” e marrë nga kamerat e sigurisë tregon pamjen e frikshme ku Estelle Davisi u godit nga ekskavatori derisa po shkonte në punë.

Davisi duket se ka kokën ulur dhe po shikon ose në celular ose ndonjë objekt tjetër në dorë, ndërsa ecën drejt trotuarit.

Edhe pasi u godit ajo u shtyp edhe një herë pasi që shoferi nuk e kishte vënë re. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT