Lajmi i Fundit nga Drenica Press
Informohu shpejtë, drejtë dhe saktë

Indeksonline mëson se një furgon ka goditur disa punëtorë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Pas raportimit, Indeksonline tani ka siguruar pamjet e para nga ky aksident.

Në videon e siguruar shihen punëtorët e shtrirë në asfalt të goditur nga një furgon në lëvizje.

Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre. Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë aksident.