Pamje të mrekullueshme nga stadiumi i Feronikelit “Rexhep Rexhepi”

Për shkak të pezullimit të aktiviteteve sportive në vendin tonë, fushat e futbollit kanë marrë pamje fantastike.

Siç dukesh fushat kanë pasur nevojë për pak pushim për t’u “rigjeneruar” dhe kjo pauzë u ka shërbyer shumë mirë për të qenë në gjendje pothuajse perfekte, shkruan GazetaBlic.

Stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka marrë një pamje fenonenale – ku shihet se fusha është në gjendje të përkryer.

Më poshtë mund të gjeni pamjet e postuara nga klubi i futbollit, Feronikeli:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com