Pamje spektakolare të vetëtima mbrëmë dhe sot në mëngjesin e hershëm në Durrës! (FOTO)

Jugu i Detit Adriatik gjatë natës së kaluar dhe mëngjesit të sotëm ishte përfshirë nga rrebeshe shiu me vetëtima dhe bubullimë.

Vetëtimat dhuruan spektakël dritash në Detin Adriatik.

Pamje spektakolare janë fotografuar mëngjesin e kësaj të shtune, ku vetëtimat kanë ndriçuar detin Adriatik në Durrës. Fotot janë realizuar nga agjencia fotografike LSA

- Advertisement -

MË TË FUNDIT