Pamje shokuese: Ja çfarë ka mbetur në Durrës pas 30 sekondave shkatërrimtare (VIDEO)

Pamjet që shihni në video vijnë nga kompleksi Jedas në Durrës.

Ishte profesor Arben Meçe që dha alarmin për pallatin 12 katësh në lagjen 17, që ka plot 185 hyrje është në gjendje të rëndë, kompleks ky i ndërtuar nga “Jedas”.

“Strukturat shtetërorë duhet të paraqiten menjëherë këtu. Është i vetmi pallat që kam parë deri më tani në Durrës që ka dëmtime në strukturë dhe në bërthamë”, është shprehur profesor Meçe.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT