PAMJE/ Rrahje masive në Podujevë, ndërhynë policia

Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës.

Rrahja në fjalë ndodhi në mes disa personave, teksa u nevojit edhe ndërhyrja e Policisë së Kosovës.

Në një video të dërguar në Indeksonline shihet edhe momenti kur pjesëtarët e policisë arrestojnë dhe largojnë nga vendi i ngjarjes persona të  dyshuar lidhur me këtë rast.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00, teksa në detaje me rastin po merren organet kompetente./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT