Pamje që po bëjnë xhiron e botës, me trupat e tyre bëjnë biçikletën e cila “lëvizë” (Video)

Një grup djemsh të rinj kanë shprehur kreativitetin e tyre në një video të postuar në internet e cila është bërë virale.

Ata kishin arritur që me trupat e tyre ta bëjnë një “biçikletë”, me të cilën lëviznin nëpër rrugë në një mënyrë unike që i ka bërë të gjithë të qeshin, transmeton Telegrafi.

Edhe pse videoja është shkurtër dhe amatore, kanë mjaftuar pak orë që ajo të merr mijëra pëlqime dhe komente, për faktin se si të rinjtë kishin shfaqur kreativitetin e tyre.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni videon e publikuar më poshtë e cila vërtetë është interesante.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT