Pamje nga vendi i ngjarjes: Tre shoferë në Prishtinë dalin prej veturave dhe rrihen midis kolonës

Një rrahje mes shofereve të tri automjeteve ka ndodhur para pak minutash te stacioni i autobusëve në kryeqytet.

Janë dërguar video ku shihen ata duke u rrahur midis kolonës.

Deri tash, nuk dihet arsyeja e këtij incidenti.

 
 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT