Pamje nga vendi i ngjarjes ku dyshohet se prindi vrau djalin e tij

Vrasja e sotme ka tronditur kryeqytetin, babai dyshohet se ka vrarë djalin e tij për motive akoma të panjohura.

Policia dhe të gjitha njësitet relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa Express ka siguruar fotografi nga vendi ku ndodhi krimi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT