Pamje nga aksidenti ku dyshohet se 4 anëtarë të një familje nga Kosova humbën jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rubik mbrëmjen e sotme.

Dyshohet se në këtë aksident kanë mbetur viktima 4 persona dhe një i plagosur.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT