Palit i vie keq për Mimozën

Zyrtarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, i ka ndodhur shpesh që të përballet me ish deputeten Mimoza Kusari – Lila.

Të dy këta, kohë më parë garonin për kreun e Gjakovës dhe akuzat mes tyre ishin shumë të shpeshta.

Kjo ndodhi edhe sonte. Pal Lekaj, në zakonin e vjetër, i është drejtuar Kusari-Lila se i vie keq që ajo ka mbetur e vetme në këto zgjedhje.

Kjo pasi që Kusari-Lila ka bërë të ditur se ka dështuar arritja e koalicionit mes partisë së saj dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

“Unë i them Mimozës, më vije keq”, ka thënë Lekaj.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT