Pajtim Kasami ka arritur marrëveshje me Interin?

Pajtim Kasami mund të bëhet shqiptari i dytë të Interi. Siç shkruajnë mediat në Itali, Neroazurët kanë arritur një para – marrëveshje me mesfushorin, që angazhohet te Olympiakos në Greqi.

Calciomercato raporton për takimet mes zyrtarëve të Interit dhe agjentit të lojtarit, Mino Raiola, që para një muaji.

Kasami, në të kaluarën ka qenë pjesë e Serie A, ku luante tek Palermo

- Advertisement -

MË TË FUNDIT