Pacolli publikon fotografi me Thaçin nga jahti super luksoz!

Presidenti i shtetit Hashim Thaçi dhe zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli, këtë të diele e kanë kaluar së bashku në bregdetin shqiptar, përkatësisht në Shengjin.

Ata janë parë duke drekuar në jahtin luksoz të Pacollit, i cili kushton rreth 5 milionë dollarë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Pacolli përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin shoqëror “Facebook” ku dhe ka publikuar disa fotografi me Presidentin Thaçi, teksa në duar mbajnë nga një gotë verë.

“Drekë e këndëshme në Shëngjin me Prsidentin e RK Hashim Thaqin”, ka shkruar Pacolli.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT