Pacolli publikon foto nga pushimet, nuk ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion

Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi, për të pushuar bashkë me familjen.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli nëpërmjet një postimi në Twitter.

Pacolli ka publikuar fotografi me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Ky plazh gjendet në Miloçer, afër Budvës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT