Outlook vjen me pamje dhe veçori të reja

Microsoft do të sjellë disa pamje si dhe veçori të reja të shërbimit Outlook.com.

Bëhet e ditur se do të shtohen 13 tema të reja te shërbime për mesazhet elektronike, mandej Skype dhe OneDrive do të integrohen me Outlook.com, etj.

Për më shumë shih videon më poshtë se çfarë pritet të sjellë Microsoft:

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT