Orari i ndeshjeve të radhës për Shqipërinë

 

Deri në fund të kualifikimeve për “Euro 2016” për Kombëtaren Shqiptare kanë mbetur edhe katër ndeshje.
Muaji shtator do të jetë tepër i vështirë për kuqezinjët, pasi luajn me Danimarken dhe Portugalinë.
Orari i ndeshjeve:
4 shtator 2015 (20:45) Danimarkë – Shqipëri
7 shtator 2015 (20.45) Shqipëri – Portugali
8 tetor 2015 (20.45) Shqipëri – Serbi
11 tetor 2015 (18.00) Armeni – Shqipëri.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT