Orari i ndeshjeve të javës së 2-të në VALA Superligë për Niklin dhe Drenicen

 

Të shtunën zhvillohet vetëm një ndeshje, ajo ndërmjet rivalëve të vjetër, Lirisë dhe Prishtinës, derisa ndeshjet e tjera luhen të dielën.

VALA Superliga- Java e 2-të

E shtunë, 27.08.2016

Liria – Prishtina

E diel, 28.08.2016

Gjilani – Feronikeli

Trepça’89 – Drita

Llapi – Trepça

Besa – Ferizaj

Hajvalia – Drenica

Të gjitha ndeshjet zhvillohen në orën 16.00

- Advertisement -

MË TË FUNDIT