Ofertë shokuese për Salah, nuk do ta besoni skuadrën

E ardhmja e Mohamed Salah është nga më të përmendurat në mediat italiane. Për yllin egjiptian janë të interesuara pothuajse të gjitha skuadrat e mëdha italiane. Interi, Milani, Roma, Juventusi e Fiorentina janë në garë për të.

Por talenti i Chelseat mund të përfundoi te një skuadër pak e njohur. Salah ka pranuar mega ofertë nga skuadra e Emirateve Arabe, Al Jazeera.

Skuadra aziatike i ka ofruar dukshëm më shumë para Salahit se sa skuadrat italiane dhe se një marrëveshje me të duket shumë e mundshme.
Mësohet se Salah do të përfitoi 9 milion euro në edicion te Al Jazeera

- Advertisement -

MË TË FUNDIT