Ofertat e Milanit dhe Interit për Kondogbian

 

Dy klubet e mëdha italiane janë të interesuara për shërbimet e mesfushorit të Monacos, Kondogbias.

Sipas ekspertit të merkatos Gjanluka Di Marazio, dy klubet milaneze i kanë ofruar ofertë konkrete mesfushorit francez.

“Milan i ka ofruar Kondogbias 4 milionë euro page plus 1 bonuse në rast kualifikimi në CHl, kurse Interi i ka ofruar 3,6 (në mëngjes) por së shpejti zikaltërit mund të paraqesin një ofertë tjetër”, ka thënë Di Marazio.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT