Oferta e pabesueshme e Realit për Pogban!

 

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, është padyshim emri më i përfolur në mercaton e kësaj vere. Barcelona, Reali, PSG, Chelsea dhe City e duan francezin e talentuar.

Sipas Tuttomercatoëeb, Real Madrid ofron 50 mln euro plus kartonin e Isco-s dhe heq dorë përfundimisht nga blerja e Alvaro Moratas për Paul Pogba.

50 milion euro, plus Isco vlerësohet afro 30 milion euro, dhe Moraten që Juve tani ka mundësi ta shes pa pyetur fare Realin, i bie që nga Pogba juve mund të arkëtoj mbi 100 milion euro./Drenicapress/

.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT