Oferta e Manchester City për Icardin

 

Ka në skuadër tre top-sulmues, Agueron, Xhekon dhe Bony, por skuadra e Manchester City, kërkon edh një sulmues, njërin nga më të mirët në Seria A.
Bëhet fjalë për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, për të cilin City është i gatshëm të ofroj 20 milion euro dhe kartonin e mesfushorit, Yaya Toure, shkruajnë sot mediat italiane.
Toure është dëshira edhe trjanerit të Interit, Roberto Mancini, të cilin e dëshiron në verë në Inter, për të ndërtuar një Inter fitues./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT