Oferta e çmendur e Mourinjos për Pogban!!!

 

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, është lojtari më i këkruar gjatë kësaj merkato vere.

Klubet më të mwdha evropiane po e kërkojnë francezin, por ai ende s’ka vendosur për largimin, si dhe Juve kërkon shumë për yllin e saj.

Sipas asaj që shkruajn mediat britanike, trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo, i ka ofruar Juventusit dy mesfushorët e tij, Oscar dhe William./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT